تناسب اندام

فیزیوتراپی تخصصی توان نوین مفتخر است اعلام کند به متدی دست یافته است که بسیار به افراد مشتاق کاهش وزن کمک شایانی خواهد کرد.
در سال گذشته بسیاری از این افراد از جمله خانم هایی که از چاقی موضعی شکم ،پهلو و زیر باسن رنج می بردند مراجعه کردند و از نتایج رضیات بخشی بهره بردند.
نکته بسیار مهم این قضیه اینست که این افراد گاها مشکلات کمردرد، زانو درد و یا نواحی دیگر رنج میبرند، که در این مرکز بدلیل اینکه تمامی مراحل زیر نظر فیزیوتراپیست متخصص کیلینیک انجام می شود، تمامی این‌مشکلات افراد در کنار لاغری برطرف خواهد شد. از طرفی ما تلاش می کنیم روش تغذیه این افراد را به سمت تغذیه سالم و سوخت ساز بالا پیش ببریم.
در طی این سالها ما با افرادی مواجه شدیم که برای لاغری و داشتن تناسب اندام ، دچار یکسری آسیب های ناشی از انجام ‌تمرین های لاغری غلط شده اند که ما بر انیم که مانع از این عوارض شده و ‌از طرفی تلاش برای اصلاح پوسچر افراد هم داشته باشیم.
مرکز فیزیوتراپی توان نوین با بهره گیری از دستگاههای مدرن لاغری «تکار(آر-اف)، دستگاه فارادیک پیشرفته ، طب سوزنی موضعی و ‌طب سوزنی کنترل اشتها و لاغری ،حمام پارافین و فریز کردن و…..» انجام تمرینات صحیح موضعی و تمرینات هوازی در اتاق ورزش که تماما زیر نظرمتخصص ما، خانم دکتر الوندیان در محیطی استریل و آرام انجام می شود.
همچنین در مرکز فیزیوترپی توان نوین با استفاده از دستگاه تکار(آر_اف) همزمان با جریان فارادیک و انجام تمرینات صحیح ناحیه ، می توان به لاغری موضعی پهلو ، شکم و کنار باسن و رفع سلولیت کمک شایانی کرد.
از طرفی انجام تمرینات هوازی صحیح و مخصوص هر فرد در اتاق مکانوتراپی کیلینیک توان نوین همراه با کنترل و اصلاح رژیم غذایی زیر نظر فیزیوتراپیست متخصص ما(دکتر الوندیان) می تواند لاغری صحیح و سریع را برای افراد در پی داشته باشد.
تناسب اندام و لاغری
در صورت نیاز به مشاوره ، می توانید به کیلینیک‌ما مراجعه حضوری دشته باشید و یا با شماره تلفن:۲۲۷۴۵۹۱۴(پاسخگویی ۲۴ساعته)تماس حاصل فرمایید.